Track Me - Ömürboyu Geçmiş

Hangi Tarihte Nereyi Gezdiniz Her Şey Kayıt Altında
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.8 MB
  • Version 1.8.114
  • Dil Türkçe
  • Firma Core I Soft
Track Me uygulaması ile 7/24 gittiğiniz yerleri kayıt altına alın ve gittiğiniz yerlerde çekindiğiniz fotoğrafları harita üzerinde bırakın. Sadece siz değil ailenizin gittiği yerleri de kayıt altına alarak ömür boyu geçmişinizi kaydedebilirsiniz.

Devamlı gezen veya hayatınızın nerelerde geçtiğini merak ediyor iseniz bu uygulama size göre, her attığınız adımı kayıt eden Track Me uygulamayı kurduğunuz günden sonra her zaman çalışır ve size gezdiğiniz yerleri takip etmenizi sağlar.

Gittiğiniz yerlerde ne kadar durduğunuzu hesaplayan uygulama ile vakit kullanımınız inceleyebilir daha önce kaç kez gittiğinizi görebilirsiniz. Bulunduğunuz konumlara resim ve not ekleyerek anılarınızı veya işlerinizi unutmanızı engeller. Gezdiğiniz her sokağı takip eden ve rota şeklinde kaydeden Track Me ile gezdiğiniz rotayı sosyal medyada paylaşabilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Uyarı ve bildirim almak için bir noktayı işaretleyip o noktaya gelince bildirim alabilir ve unutmamanız gereken bilgileri anımsatabilirsiniz.  

Sadece kendinizin değil ailenizin ve arkadaşlarınızın nerelere gittiğini ve neler yaptığını görebilirsiniz, onlara mesaj gönderebilir ve çocuğunuzun okulda ne kadar süre kaldığınız ne zaman çıktığını takip ederek ailenizi güvene alabilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınıza sadece rehberden Takip isteği atarak kabul etmeleri durumunda onların geçmişine erişebilirsiniz. Ailenizden birinin veya arkadaşlarınızın anlık bulundukları noktaya gitmek için tek tuşla rota çizin ve yola koyulun. 

 

Daha Fazla Göster
Track Me - Ömürboyu Geçmiş indir